Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muž ženských srdcí

9. 8. 2007
Věci,které byste měli o Joshovi vědět...

Co má Josh opravdu rád

* Nejlepší film: Osvícení od Stanleyho KubrickaObrazek
* Nejmilejší barva: tmavě modrá
* Nejoblíbenější jídlo: smažené kuře a čokoládový dort
* Rodina: Má tři bratry a tvrdí, že všichni vypadají lépe než on. Tak to si snad ani jejich rodinnou fotografii nepřejte vidět! : ))
* Nejhrůznější zážitek: Před rokem Joshe a jeho ženu přepadl v domě lupič s pistolí. Sebral peníze, kreditní karty a mercedes.
* Narozeniny: Josh přišel na svět ve stejný den, kdy Neil Armstrong přistál s Apollem 11 na Měsíci - 20. 7. 1969.
* S kým by si nejraději zahrál ve filmu: S Jackem Nicholsonem, Clintem Eastwoodem, Christianem Balem a Hughem Jackmanem.
* Co dělá ve volném čase: Rybaří, jezdí na snowboardu, chodí na motokros nebo hraje na kytaru.

Dbá o sebe

Kvůli roli Sawyera si musel Josh nechat narůst dlouhé vlasy a přestat se skoro holit. Hodně se psalo, že zanedbanou bradu a vlající kštici nesnáší. „Není to pravda. Háro se mi líbí, jen se s ním těžko žije ve větru,“ vysvětluje. Také musel zapracovat na svém těle, takže sportuje a drží dietu. „Nemučím se tím, že bych se vyhýbal jídlům, která mám rád. Jen si po čokoládě trochu víc zacvičím,“ směje se blonďatý krasavec.

Rád chodí nahý

Seriál Ztraceni se točí na Havaji, kam se také všichni herci museli dočasně přestěhovat. Místní bulvární novináři ve spolupráci s policií filmový štáb vytrvale pronásledují. Každý druhý den si o některém z herců můžete přečíst zprávu, že řídil v opilosti, nedodržoval rychlost nebo měl prošlé pojištění. „Jsme snadné cíle. Za prvé se ostrov dobře hlídá a za druhé nás všichni znají. Ať raději chytají skutečné zločince,“ rozčiluje se Josh.

Přitom senzacechtiví novináři si mohli smlsnout na mnohem pikantnějším soustě. Josh spolu s Matthewem Foxem (Jack) a Dominikem Monaghanem (Charlie) se totiž veřejně přiznávají k lásce k nudismu. Producenti seriálu jim ale ze strachu před paparazzy ukrytými v křoví přikázali schovat zadky do plavek.

ObrazekMiluje ženy

Na rozdíl od Sawyera, který se kromě jiného živil tím, že pospával s manželkami boháčů, které následně okrádal, se Josh k ženám chová slušně. A přestože vypadá zatraceně přitažlivě, zůstává věrný jediné ženě. Před dvěma lety se totiž po šestileté známosti oženil s Yessikou Kumal z Filipín, vedoucí jednoho butiku v Los Angeles. „Vždycky jsem stál o dlouhodobé vztahy. V manželství se cítím uvolněný a v pohodě,“
ujišťuje Josh.
Obrazek
Navzdory manželskému blahu se ale nevyhnul třaskavému flirtu se svou hereckou kolegyní Evangeline Lilly, představitelkou Kate. „Josh vůbec nepozná, že s někým koketuje. Právě díky tomu působí tak přirozeně a roztomile a dává ženám pocit výjimečnosti. Prostě pravý gentleman,“ popsala ho Evangeline.


Začínal u mrtvých kuřat

Josh nepatří mezi celebrity, které jako startovací plošinu své kariéry použily rodinné jméno nebo tatínkovy známosti. Vyrůstal bez televize v prostém domě v Georgii. Dodnes stěží zvládá poslat e-mail. Rodina předpokládala, že si podobně jako další kluci v sousedství brzy najde nějakou špatně placenou fušku, ožení se a tiše zestárne. V patnácti si začal vydělávat jako sběrač mrtvých kuřat na farmě.

O dva roky později ho ale od vyhledávání pošlých opeřenců zachránila nabídka, aby vystoupil na módní přehlídce jako model. Josh si brzy ze zaprášeného jižanského mola proklestil cestu až na přehlídky špičkových světových návrhářů. V šestadvaceti se přestěhoval do Los Angeles, aby se stal hercem. Osm let paběrkoval roličky v neúspěšných televizních show, než dostal roli Sawyera, která ho katapultovala zpět na obálky módních časopisů. Tentokrát ovšem coby veleúspěšného herce!

ObrazekZdroj: Super.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář